תו התקן

realunreal הוא תו תקן חברתי אשר ניתן לחברות, מפרסמים וכשרונות המצהירים שלא יעשו שימוש בתוכנות עריכה להצרת היקפים ובמציגים או מציגות בתת משקל. מאות מיליוני אנשים בעולם המערבי סובלים מדימוי גוף נמוך עקב ייצוג מבנה גוף אחד ובלתי מציאותי של גוף האדם במדיה וברשתות החברתיות.


המסר החברתי שכדי להצליח צריך "להראות טוב", מחלחל אל כולנו ובמיוחד אל הנוער. בין השאר, הדבר משפיע על הביטחון העצמי שלנו ועל השתלבותנו בחברה ויכול להוביל להפרעות חמורות יותר והתמכרויות. המטרה היא לשנות את אידיאל היופי כך שעולם הפרסום יכיל ייצוג אמיתי שלנו (בשלל מידות), אלה שבסוף קונים את המוצרים.


אם זה לא אמיתי, זה לא בשבילנו! רוצים לעזור למאות מיליונים ולחייך מול המראה?


לחצו והצטרפו אלינו!

חוק הפוטושופ

חוק הפוטושופ הישראלי קובע שני דברים, לא יעשה שימוש בתוכנות עריכה על מנת להצר היקפים בפרסומים ולא יפורסמו תמונות של מציגים/ות בתת משקל (מתחת ל-BMI 18.5).


realunreal שמה למטרה להפסיק את התופעה המדאיגה של פגיעה בדימוי הגוף של צעירים ולרתום חברות מסחריות לפרסום מודל יופי בריא ובר-השגה.


יחד נקדם בתמיכת גופים רבים את תו התקן שאיתו יתבקשו ליישר קו מותגים רבים בעולם על מנת להצהיר שהם לא עושים שימוש בתוכנות עריכה להצרת היקפים ולא משתמשים במציגות ומציגים בתת משקל ופונים לכלל האוכלוסיה. כך תוכלנה החברות להראות ללקוחות שהן אכן תורמות למטרה זו לטובת כולנו. למידע נוסף על חוק הפוטושופ לחצו כאן.


הרצאות

במסגרת עמותת סימפלי יו, עדי ברקן וצוות העמותה מעבירים הרצאות בבתי ספר, בצבא ובארגונים. בזום ומול קהל. הרצאות מצילות חיים שחובה לשמוע בכל בית.


להזמנת ההרצאה לחצו כאן

סדנה חווייתית למתבגרות

realunreal בשיתוף עמותת סימפלי יו מציגים סדנה בת 14 מפגשים, למתבגרות בגילאי 12-14 לחיזוק דימוי הגוף והבטחון העצמי תוך הכרות עם עקרונות בסיסיים לאורח חיים בריא. הסדנה תובל ע"י עדי ברקן, צלם אופנה ויו"ר עמותת simply you, בליווי צוות מדריכים מובילים בתחום התזונה והכושר, הסטיילינג, NLP והצילום. במהלך הסדנה נעניק לבנות כלים להעצמה אישית, פיתוח דימוי גוף חיובי, חיזוק הקשרים החברתיים והביטחון העצמי. המפגש האחרון יתקיים בסטודיו לצילומי אופנה, בו יערך סשן צילומים מקצועי, לכל אחת מהמשתתפות.


לפרטים נוספים והרשמה מוקדמת לחצו כאן

© כל הזכויות שמורות, realunreal 2024